O mnie

To ja, niezależna, uparta, sentymentalna, pełna pasji Pani domu…W wolnych chwilach podróżująca na dwóch kołach lub czterech kopytach, piekąca dla Niego pyszne ciasta czekoladowe, zwiedzająca świat…
Pomysł założenia tego bloga narodził się wtedy, gdy większość mojego czasu zaczęłam spędzać w kuchni. Świat patelni, odgłosu miksera oraz zapachu roznoszącego się po całym domu jest mi dobrze znany już od dzieciństwa…Ale zawsze wolałam tą słodszą stronę. Może dlatego, że w domu wychodziliśmy z założenia, że jak kawa to tylko z ciastem, a zwolenników łakoci nie brakowało. Zapewne też dlatego będę Wam bardziej słodzić.
Tak jak kiedyś, teraz również piekę i gotuję dla rodziny, dla przyjaciół, na przyjęcia czy na święta. A najważniejsza jest dla mnie ich obiektywna ocena, pozwalająca doskonalić moje przepisy. Postaram się aby blog był bardzo urozmaicony. Znajdą się tutaj przepisy zarówno dla amatorów, stawiających pierwsze kroki w kuchni, jak również dla tych, co doświadczenie mają już duże ale szukają inspiracji.
A więc zapraszam do kuchni.
 
Enjoy!

 

Leave a Reply